***
Заварю собі кави — хай шепоче солОдко зі мною
Про чорничний світанок і про цукром посипані сни.
Про надію, що там десь зорить за густою імлою —
Промінь кидає вслід і веде до п'янкої весни.
До річок гомінких, у яких сподівання скупаю,
У квітучі сади серед спалених сумом оаз...
Де акації грона — пахущі, як яблуні раю! —
Задурманять жагуче і щиро любов'ю ураз.
Так помрію собі, калатаючи цукор в горнятку.
Крізь фіранки уже пробивається промінь ясний,
Простеляє доріжку затишному доброму ранку
І ваніллю притрушує ночі чорничної сни.
Хай багато разів, а не раз, і не два, і не десять
Засівається в каву цукрово-вершковий міраж
І ранкова картина у тиші казковій складеться
У щасливого ранку чорнично-ванільний колаж.
Олена Шегеда