Він любить бІлок, рудих, як осінь.
У нього очі -- як карамель.
Він пахне медом, бо дикі оси
за ним аж мліють. І на дуель
не раз був званий...
Та обійшлося...
Він любить каву, щоб з кардамоном,
щоб так гірчила, як полинú.
А ще -- жоржини, як кров, червоні,
посохлі трави, старі стежкú
що йдуть у осінь...
Так повелося...
Він любить тишу. І пріле листя.
Дощі марудні -- його брати.
Він садить клени біля обійстя,
чекає в гості, або хоч в сни
царівну-Осінь...
Та не збулося...
Він любить ночі. Tакі, як море.
Солоний присмак в його вустах.
Він трохи мрійник. Рахує зорі,
казки складає в своїх світах
лиш для одної ...
Царівни- Осінь...
18.09.2022
Людмила Галінська