В час, коли стара тополя відішле всі
телеграми,
а кудлаті хризантеми згіркнуть в мареві
дощів...
В час, коли замкнеться брама зіржавІлими
ключами
і погасне тьмяне світло придорожніх
ліхтарів...
У якомусь з листопадів, де зима залазить
в серце,
де все спить(чи, може, вмерло)до пришестя
теплоти...
Де ніхто вже не боїться викриття ... і навіть
смерті...
Я тебе тоді згадаю. А мене згадаєш ти?
В час, як голо- пусто- босо... і не гріє навіть
кава,
як з прочитаних сторінок оживають
міражі.
Твої очі -- два агати. І усмІ'шка нелукава
проростуть в мені травою вже назавше.
Не чужі....
17.09.2022
Людмила Галінська