І марилось мені --
то Осінь у човні
пливе по небу в золотім жупані...
А я така мала,
(як ще колись була),
так схожа хочу бути на ту пані...
Щоби руда коса
і бантиком вуста,
і сукня до підлоги, і пацьорки...
І щоби так було --
шляхетний пан з кіно
розказував про осінь у Нью-Йорку...
І вірилось мені --
в медові жовті дні,
як ходить пані по садку навшпиньки.
Та оси золоті,
а чи літа мої
сховали тихо віру ту до скриньки...
Ба, згадується ще,
як осінь та пливе...
Я до цих пір, мала... Милуюся красою.
І віриться нераз,
і мариться весь час,
про жовтий диво-рай осінньою порою...
17.09.2023
Людмила Галінська