***
Одвічно: дощ і вересень, і осінь,
Як "Вулиця, аптека і ліхтар".
Вкладає рóки смугами в покоси
Невтомний, невблаганний Час-косар.
Покосами в свою ступаю Осінь.
З валізою Весни та Літа днів.
Під збиті об каміння ноги босі
Із листя килим стелиться мені.
І лагідно тумани сивокосі
Вкривають плечі, наче палантин.
Мені сукенку жовту шиє Осінь,
Гаптуючи пелюстками жоржин.
А "літо бабине", мов ненавмисно,
Впліта сріблясту нитку у косі.
Калина одяга мені намисто
З черлених ягід, скупаних в росі.
Душею марно в Літо й Вéсну лину —
Лежать вони в валізі, десь на дні.
Гірке вино із терну і полину
У келих Осінь налива мені.
Пацьорками нанизуються дні...
Опале листя смутком відголосить,
В ніч листопáдну, під вітрів виття,
Спакую у валізу свою Осінь,
Піду колись у Зиму, в небуття.
Таке, мов спалах блискавки, життя...
Одвічний лише часу календар,
Як "Вулиця, аптека і ліхтар"...
© Ольга Грейнер Савич
Світлина з мережі Інтернету