Ти сьогодні вже вкотре сидиш в коридорі,
У відносній безпеці : дві несучі стіни.
Десь високо шахедів мопедні мотори
Своїм ревом вриваються в ніч, в місто, в сни...
Ти вже навіть не молишся і давно вже не плачеш—
Дві години як все обернулось на слух.
Чи на Бога надієшся, чи на удачу.
В телеграмі Труха піднімає твій дух.
А під ранок відбій, тягнеш ковдру на ліжко,
Мовчки дякуєш тому, хто вкриває крильми.
Як же прикро, що в них дохнуть гірші з найгірших
І найкращих з найкращих втрачаємо ми...
Юлія Ілінська Драган