Стою й дивлюся із гори
На рідний край,що марить у сни,
Що ,мов дитя у святій колисці,
Дрімає в зорянім намисті...
І я здіймаю два крила ,
любові світлі почуття,
І проростаю,мов зерня,
В обіймах божого добра..
Я відчуваю пульс життя,
І поцілунок джерела,
І перси матінки - землі...
І гарно так стає мені!
Мій рідний краю --дитя святе,
Ти в сні безгрішне,неземне...
Ти спиш ..А я цілую плеса - очі
І тихо так кажу :
"Добраніч .Спокійної ночі...".
( Ганна О.)
