Дрімає літо між старих жоржин.
Старе і тепле. В вереснéвих мештах.
Не роз'єднать прадавніх пуповин,
у міжсезоння моцні перевесла.
Пора медів, єлею та кадил...
У кольорах брунатно-бурштинòвих
волочить дим полями тінь від крил
і кличе осінь в чоботах ґумових.
А вона тут. Як мавка, між світів.
Куйовдить серпню гриву золоту.
Цілує, пестить... Чує переспів...
І геть не мислить про сумну сльоту.
Дрімає літо. Осінь молода
купає сонце в обважнілих хмарах.
І не страшить листків руда орда --
то вересень пасе свою отару...
13.09.2023
Людмила Галінська