Іду життям без нарікань,
давно змирилась з тим, що маю,
іду вперед я без вагань,
щоранку день новий вітаю.
Світанок зустрічаю я,
проміння сонячне лягає,
травою встелена земля,
у квітах гарних, сад мій сяє.
Я серед тиші і думок,
слова душею промовляю,
я знаю, є на світі Бог,
і Він мене оберігає.
Уже нічого не прошу,
давно в минулому, бажання,
яким здійснитись не дано,
лишились тільки сподівання.
Що щастя дім не омине,
квітучий сад мій не зів'яне,
я вірю, що воно прийде,
загоїть в серці, мої рани.
Іду життям без нарікань,
радію кожній я хвилині,
я долі дякую за все,
що мала і що маю нині...
Галина Адамович.