За роки асистування під час ветеринарних операцій, я побачив як безвідповідально відносяться господарі до своїх юлюбленців.
Десятки прикладів, де можна було швидко і без хірургічних втручань вилікувати собаку чи кішку, якщо звернулися б вчасно.
Давнє, хоча не дуже, прислів'я говорить: " Мы в ответе за тех, кого приручили".
Тому, яким би тяжким не було захворювання чи травма, ми,господарі, несемо повну відповідальність за життя і здоров'я своїх тварин.