В своїй роботі вчитель віддає багато своєї енергії при підготовці навчального матеріала, при проведенні уроків, при спілкуванні з учнями, їх батьками, своїми колегами.
Відпочинок має бути, і він повинен бути продуктивним, відновлювальним, в задоволення. Кажуть, що кращій відпочинок - це зміна діяльності , в мене так і є. Я люблю квіти, люблю їх вирощувати, а потім милуватися ними. Щоранку (особливо в період відпустки) я знаходжу декілька хвилин щоб подивитись на свій квітник: побачити цю красу. Це велике задоволення, квіти дають мені заряд енергії, позитивні емоції.
На фото квіти, які я виростила сама.


