Опубліковано 16 травня 2023 о 04:54
0 0

Відлітають… Тихенько і не попередивши.

Відлітають…

Тихенько і не попередивши.

Хтось сам, хтось цілими сім'ями, а хтось навіть захвативши свого песика.

Вони вже нарешті вдома.

Там, звідки ми всі сюди прийшли.

Там, де була така величезна черга, щоб прилетіти на Землю і прожити людське життя.

Вони всі мали мрії, плани та бажання.

Вони вчилися, розвивалися, працювали і намагалися стати краще.

Дехто взагалі ще тільки прийшов на Землю і мав розпочати знайомство зі світом.

Дехто почав зустрічати старість і збирався няньчити онуків.

Хтось збирав гроші і хотів поїхати в омріяну подорож.

Хтось мав стати відомим музикантом.

Дехто чекав на поповнення в родині і готувався до пологів.

Дехто збирався одружитися і створити сім`ю.

Хтось мав стати вченим та зробити великі відкриття.

Дехто купив новий будинок і недавно завершив ремонт.

А хтось мав розпочати свою власну справу і просто хотів працювати.

Вони всі з різними долями та з різним життєвим шляхом, але в них було одне спільне бажання: всі вони просто хотіли жити.

ЖИТИ! ВЧИТИСЯ! ПОДОРОЖУВАТИ! ОБІЙМАТИ! МРІЯТИ! СМІЯТИСЯ! ВІДЧУВАТИ! ЛЮБИТИ!

Їх вже десятки. Сотні. Тисячі.

І тепер вони просто ДУШІ.

Невинні душі, які пережили страшну насильницьку смерть.

Душі, які полетіли у вічність, так і не проживши призначеного їм життя.

Душі, які зараз стали нашими ангелами і боронять Україну з неба.

І як писала наша велика письменниця Ліна Костенко:

“Десь може там зустрінемося ми. Не буде рук - обнімемось крильми”.

💔

Текст Oksana Nazimok

Ілюстрації - Ольга Вільсон