Відлетіли журавлі
у далекий вирій.
Ходить Осінь по землі,
слова мовить щирі:
– Я зігрію всіх теплом,
радість подарую
І дарами, друзі, всіх
щедро почастую.
Яблук спілих, груш і слив
наберу в корзинку
І смачних грибів ще вам
занесу в хатинку.
Всім гостинці принесу,
дорогі звірята,
Бо я – Осінь чарівна,
щедра і багата.
Оксана Козак
07.11.2025