Опубліковано 13 листопада 2024 о 17:56
0 0

Відкриття безпечного укриття

8 листопада у Васильківській гімназії 7 відбулося відкриття захисної споруди.

Укриття обладнане необхідними засобами для комфортного перебування під час можливих надзвичайних ситуацій і є важливим кроком у напрямку підвищення рівня безпеки учнів і створення комфортних умов для їхнього навчання.

Укриття є протирадіаційним і побудовано за всіма нормами сучасних стандартів - захист, доступність, комфортний простір, гарне оздоблення, потужна вентиляційна система, вбиральні, освітлення.

0602qqea-c4ae-705x400.png

0602qqi3-c856-940x705.png

Читайте також: