8 листопада у Васильківській гімназії 7 відбулося відкриття захисної споруди.
Укриття обладнане необхідними засобами для комфортного перебування під час можливих надзвичайних ситуацій і є важливим кроком у напрямку підвищення рівня безпеки учнів і створення комфортних умов для їхнього навчання.
Укриття є протирадіаційним і побудовано за всіма нормами сучасних стандартів - захист, доступність, комфортний простір, гарне оздоблення, потужна вентиляційна система, вбиральні, освітлення.

