Опубліковано 25 березня 2024 о 08:43
14 0
1 2 2 1

"ВЕСНЯНИЙ ДОЩ"

🌦️"ВЕСНЯНИЙ ДОЩ"🌷

Дощу радію, що іде із неба -

В природи не буває пустоти,

Дощу усім нам навесні так треба,

Щоби збруднілі змити нам сліди...

Хай дощ іде, нехай для нас лунає,

Ота мелодія лиш чистої весни...

Хай дощ летить, нехай він не вщухає,

Нехай розтопить серце від зими!

Нехай дощу радіє вся природа!..

Омиється і оживе душа!

Хай благодаттю стане нам погода,

Розквітне квіткою із чистого куща!

А дощ пройде... І лиш на мокрому асфальті

Залишить він для всіх свої сліди..,

І чистоту у серці кожному на шпальтах...

Дощ навесні!..

Немає в нім біди!

(Ольга Мосійчук)

https://www.facebook.com/groups/255425469158429/permalink/366747884692853/