Весна!... Народжує, пробуджує, співає,...
щебече соловейком дзвінко у гаю
і клином журавлиним смуток розганяє,
прогнози від зозулі - надію надають.
Весна!... Дурманить, квітне, утішає,...
лікує душу цвітом чарівним
і ароматом ніжним щедро напуває,
вмиває прохолодним дощиком рясним.
Весна!... Сміється, пестить, зігріває,...
грайливим зайчиком в віконце загляда,
цілунки шле палкі, ласкаво пригортає,
й здається у цю мить, що відійшла біда.
Так хочеться радіть, з весною обійматись,
не чути гул ракет, які нам смерть несуть,
весняною красою в тиші любуватись,
де СПОКІЙ, МИР, ДОБРО і бджілки лиш гудуть.
Тетяна Зензерова.
10.04.2024.