24 лютого у гості до учнів 2-А класу завітали друзі з 6-А та 7-А класів. Вони разом з Бєденко Н.М. та Ковальовою Л.В. підготували для другокласників веселе змагання для тих, хто любить і знає українську мову. Змагалися дві команди – «Чорнобривці» та «Мальви». Хлопчики і дівчатка відгадували мовні загадки, шукали відповіді на шаради та мовно-логічні питання. А ще згадували героїв улюблених казок. Компетентне журі учнів 6 та 7 класів слідкувало за тим, щоб відповіді були правильними та рахувало бали. І не так важливо,яка команда перемогла. Головне, що другокласники запам’ятали, що рідну мову потрібно любити, плекати і розвивати. Як казав Ф. Пантов
Мова — державна перлина,
Нею завжди дорожіть:
Без мови немає країни —
Мову, як матір, любіть!