У Васильківській гімназії 7 члени учнівського самоврядування провели захопливе змагання, веселу гру"Форд Боярд". Це був квест, тобто мовні, математичні, природничі, музичні, спортивні змагання. Випробування були непрості, але дружні ,розумні, веселі і спритні учасники, учні 5 А класу все подолали. Головне гасло нашої розваги :ми разом -в цьому наша сила, ми різні- в цьому наша багатство!
Всі гарно провели час!

