
НАЙРАДІСНІШИЙ ТА 🌸 НАЙСВІТЛІШИЙ ДЕНЬ У РОЦІ
Вранці на Великдень люди дивилися на небо і раділи. Бо існувало давнє повір'я: на Великдень сонце грає - піднімається над горизонтом і ніби танцює, мерехтить, сяє особливо яскраво. Бо навіть сонце радіє разом з усіма людьми! І справді - весняне сонечко в цей день здавалося особливо теплим і ласкавим.
«Христос Воскрес!»🕊
Після нічної служби, повернувшись додому, всі вітали один одного особливими словами. Один каже: «Христос Воскрес!» - а інший відповідає: «Воістину Воскрес!» І при цьому тричі цілувалися в щічку. Це називається христосування. Так вітали всіх - маму, тата, бабусю, дідуся, сусідів, друзів. Навіть зустрівши незнайомця на вулиці - христосувалися і посміхалися. Бо в цей день усі були як одна велика родина...
Полісько Наталія
https://t.me/educationwithloven/97788









