Традиційно, у листопаді українці вшановують жертв Голодомору. 10 листопада 2022 року викладач та студенти Відокремленого структурного підрозділу Львівський фаховий коледж транспортної інфраструктури Національного університету "Львівська політехніка" провели відкриту виховну годину з метою вшанувати жертв цього страшного геноциду українського народу. Учасники заходу розповіли історії-спогади власних родин, які пережили Голодомор та навели історичні довідки про причини, перебіг та наслідки геноциду.
Сценарій заходу за посиланням: https://vseosvita.ua/library/vechir-pamiati-zhertv-holodomoru-2022-606621.html