Опубліковано 25 березня 2024 о 08:40
14 0
1 2 2 1

Вдихаю цю весну ...

Вдихаю цю вéсну поволі,

як кращу з цілющих піґулок,

ці пахощі — ніжні та кволі,

що повнять спустошений вулик.

Ці трави, квітки та билини,

мереживо рясту з-під снігу

вдихаю собі щохвилини,

забувши про тітоньку білу...

Вдихаю неквапом, ковтками,

мов склянку медового чаю,

узваром ранетів, що в мами

пахнів, як причастя до раю...

Надихатись вволю не можу,

ще з осені сьорбнути мрію

ковточок нектару. Мій Боже,

в весні розчиняюсь і млію...

І, наче під сонцем комаха,

шукаю розради в шафранах.

І мрію собі, бідолаха,

про літо в тонкúх сарафанах...

Вдихаю цю вéсну поволі...

12.03 2024

Людмила Галінська