Клеючи на дошку з оголошеннями черговий свій "шедевр", почув висловлювання одного педагога...
"...як я їм можу це пояснити, коли вони там усі дебіли! Скільки не об'ясняла їм оце, ну як його, ну ти поняла... дебіли і все!.."
Потрібно мораль байки писати?)