Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 28 червня 2020 о 23:21
0 0

вчитель та його учні

Клеючи на дошку з оголошеннями черговий свій "шедевр", почув висловлювання одного педагога...

"...як я їм можу це пояснити, коли вони там усі дебіли! Скільки не об'ясняла їм оце, ну як його, ну ти поняла... дебіли і все!.."

Потрібно мораль байки писати?)