20 лютого скорботною датою навіки закарбується у пам”яті українців...страшною трагічною сторінкою новітньої історії буде завжди нам всім нагадувати про справжню ціну незалежності і свободи.
Сьогодні словами спільної молитви ми вдячно поклонились небесам за нашу свободу… А слова летіли в небеса, а слова летіли до наших ангелів – охоронців української стражденної землі… І кожен з нас: і сивочолий, літній і дитя, поминальною вдячною молитвою просив у Вас, наші Небесні сотники – ангели, прощення і захисту…..