Опубліковано 20 серпня 2020 о 23:06
0 0

В очікуванні на новий навчальний рік

Навчальний рік у комунальному закладі «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» завжди розпочинався урочисто і натхненно. Початок навчального року – це особливе свято, яке надовго залишається в пам'яті юннатів. Це зустрічі із дітьми, батьками та однодумцями-наставниками. Це натхнення і для нас, педагогів, піднесений настрій і новий початок зі своїми сподіваннями та творчими задумами.