В часи живемо темні,
Де світло дивиною,
Коли брехня панує
Над правдою святою,
А наймудріше слово
Сховалося в мовчання.
Та вірю я і знаю -
Прийде нове світання!
В часи живемо смУтні,
Де віра справжнє диво
І в храмах златоверхих
Засіли юродиві,
Ховаючи під рясами,
Чужих спецслужб погони,
Та час прийде, я знаю,
Ми їх навік прогоним!
В часи живемо грізні,
Де мир, то справнє чудо
І ворог віковічний
Стріляє звідусюди.
Ми вірим в перемогу
Та нашому солдату,
Цей день прийде. Я знаю!
І буде справжнє свято…
(с) Дмитро Вінтоняк
Світлина з інтернету
