Опубліковано 26 березня 2023 о 17:25
3 0

В Антарктиці є два цивільних поселення

Більше місто з двох існуючих – Вілла Лас Естреллас – заснував у 1984 році чилійський диктатор Піночет, який хотів утвердити присутність Чилі в регіоні.

Сьогодні це місто є дослідницькою станцією, має школу, лікарню, гуртожиток, поштовий офіс, інтернет та навіть телевізор та покриття мобільного зв'язку.

Інше місто називається Есперанс та служить аргентинською дослідницькою станцією.

Взимку в ньому проживають 55 жителів, у тому числі 10 сімей та 2 вчителів школи.

Місто заснували в 1953 році і саме тут народилася перша людина на континенті.

0402cc6a-3c69-755x450.jpg

https://life.pravda.com.ua/travel/2018/11/6/234018/