У вересні в Україні традиційно проходить місячник безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі".
В рамках проведення профілактичних заходів, направлених на попередження вчинення дорожньо-транспортних пригод за участю дітей у Васильківській гімназії 7 відбувся інтерактивний виховний захід "Безпека на дорозі " за участю старшого інспектора СЮП Обухівського РУП ГУ МП в Київській області ,майора поліції Наталії Загородньої та інспектора лейтенанта поліції Лілії Войтенко.
Щоб убезпечити життя та здоров'я дітей правоохоронці розповіли про правила безпеки на дорозі, дорожні знаки, де і як правильно пішоходу потрібно перетинати проїздну частину дороги.
В ігровій формі вивчали дорожні знаки та розібрали, як потрібно поводитися в різноманітних ситуаціях, що часто трапляються на дорогах.
Учні жваво брали участь у грі та задавали безліч питань правоохоронцям
.На завершення діти пообіцяли поліцейським бути обачними на дорозі та завжди дотримуватись Правил дорожнього руху.
