Опубліковано 19 вересня 2024 о 13:53
0 0

"Увага! Діти на дорозі"

У вересні в Україні традиційно проходить місячник безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі".

В рамках проведення профілактичних заходів, направлених на попередження вчинення дорожньо-транспортних пригод за участю дітей у Васильківській гімназії 7 відбувся інтерактивний виховний захід "Безпека на дорозі " за участю старшого інспектора СЮП Обухівського РУП ГУ МП в Київській області ,майора поліції Наталії Загородньої та інспектора лейтенанта поліції Лілії Войтенко.

Щоб убезпечити життя та здоров'я дітей правоохоронці розповіли про правила безпеки на дорозі, дорожні знаки, де і як правильно пішоходу потрібно перетинати проїздну частину дороги.

В ігровій формі вивчали дорожні знаки та розібрали, як потрібно поводитися в різноманітних ситуаціях, що часто трапляються на дорогах.

Учні жваво брали участь у грі та задавали безліч питань правоохоронцям

.На завершення діти пообіцяли поліцейським бути обачними на дорозі та завжди дотримуватись Правил дорожнього руху.

06025i5v-eda4-940x705.png

Читайте також: