Усе тут на Землі належить Богу!
Людино, не ридай через майно!
У кожного своя дорога!
Сьогодні втратив - завтра прибуло!
Усі будівлі, статки, чи прикраси,
То милість, яку Він всім дарував!
Та через злобу, заздрості, прокази -
У лічені хвилини все забрав!
Бо тут ми гості - вічного немає!
Єдине з чим повстанемо - душа!
І твоя власна підсвідомість все це знає,
Поєднана із Янголом вона…
Ти очищайся і душею, й серцем,
Бо всі страждання, то через гріхи!
Він дивиться на всі людські ридання!
О, люди! Що ж бракує вам в житті!?
Не заздріть, не крадіть, не убивайте!
Не кличте ідола, бо Бог один!
А карма всіх накриє - так і знайте!
За Світом споглядає Батько й Син!!!
ND