Свята в нашому ліцеї завжди сімейні. Тож сьогодні 2 грудня у нас не було батьків чи дітей, всі були УЧНЯМИ. Поринали у навчання та веселощі з головою. Батьки відчули себе першачками. На уроках Я пізнаю світ вони слідкували, читали, писали та рахували. Всі разом відвідали шкільний музей та почули історію створення нашого ліцею.
Вкотре переконались, що ми велика, міцна та на 💯 відсотків весела родина❤






