Просто хочу, щоб ви пишались цими дітьми так, як я. Уроки в укритті, уроки без світла, уроки під повітряну тривогу... Важко вчителям, батькам і дуже важко дітям. Але я так радію, що під час зборів до укриття, перше питання від дітей: "А зошит брати, ми ж не дописали завдання?" Хочу подякувати всім, хто у такий важкий час завжди з нами, завжди поруч.
Ці світлини як нагадування, що ми можемо все.





