Розробка уроку у 1 класі за темою: “В зоопарку”
Вчитель: Бриндзак І.М.
Мета: - ознайомити учнів з літерами алфавіту Yy, Zz та їх звуковими значеннями;
- навчити учнів розпізнавати великі та малі літери Yy, Zz та писати їх;
- вивчити назви тварин англійською мовою;
- повторити раніше вивчені літери;
- розвивати логічне мислення учнів, здатність на здогадки;
- удосконалювати вміння працювати з підручником і робочим зошитом;
- виховувати ціннісні орієнтації;
- тренувати пам’ять і увагу;
- формувати інтерес до вивчення англійської мови;
Обладнання: картки із зображенням літер,тварин,мультимедійна дошка.
диск, підручник, робочий зошит.
Хід уроку
I. Організаційна частина.
1. Привітання.
- Good morning, children.
- Good morning, teacher.
Робимо маленьку руханку:
Clap your hands,stamp your feet.
2. Фонетична зарядка.
Учні повторюють літери алфавіту:
- Вчитель кидає м’яч і говорить літеру, а
учень повинен повторити літеру і назвати слова на цю літеру;
T: B.
P : bear, box, book.
T: D.
P: dog.
T: P.
P: pen, pig.
-А зараз повторимо вивчені літери.(на мультимедійній дошці виведені літери,діти повторюють)
II. Основна частина уроку.
1. Вивчення літер Yy, Zz.
Сьогодні ми продовжимо вивчати літери англійського алфавіту.
Look. (вчитель показує зображення літер, називає їх, а учні повторюють).
Repeat, please. Далі учні слухають та дивляться запис про ці літери, потім
ще раз повторюють.
The “Zz” says [z], the “Zz” says [z].
Every letter makes a sound, the “Zz” says [z].
Літеру Zz ми бачимо і пишемо, але вимовляємо у словах [z] – zebra.
Repeat, please.
Аналогічно з літерою Yy.
2. Фізкультхвилинка.
Stand up! Hands up!
Hands down!
Hands on hips!
Sit down!
Clap! Clap! Clap!
Hands down!
Sit down!
3. Написання літер Yy, Zz.
Вчитель показує літеру, діти її повторюють. Потім вчитель пише її на
дошці і пояснює її написання. Потім учні повторюють написання літери у
повітрі. За бажанням учні виходять до дошки і пишуть літеру крейдою. І
тільки потім учні прописують друковані і письмові літери у робочому
зошиті (спочатку обводять, а потім пишуть самі).
4. Знайомство з новими лексичними одиницями.
Поглянемо на мультимедійну дошку та повторимо зі мною нові слова.
Lion-лев
Elephant-слон
Monkey-мавпа
Giraffe-жирафа
Zebra-зебра
Tiger-тигр
Учні слухають, повторюють.
5. Тренування в застосуванні нових та вже вивчених ЛО.
Рухлива гра: “Guess the animal”
Вчитель показує рух,а учні відгадують яка це тваринка.
Наприклад:
стрибає-monkey
показує довгу шию-giraffe
трубить-elephant.
6.Вивчення пісеньки: “At the zoo”
At the zoo,at the zoo
We see animals,how about you?
Lion,tiger,monkey too,
Many animals at the zoo!
7. Робота в друкованих зошитах. Учні виконують завдання (обводять,
розфарбовують та називають тварин, використовуючи I can see… in the
Zoo.)
III. Заключна частина уроку.
1. Що нового ви вивчили на уроці?
2. Які слова та літери ви запам’ятали?
3. Що вам сподобалося?
Stand up, please.
Goodbye, children!
Goodbye, teacher!