Сьогодні сталася приємність.
Я опублікувала 100-ту методичну розробку і отримала за це грамоту від Всеосвіти.
Я розумію, що ми працюємо не за грамоти, що творчість вчителя народжується від натхнення роботою і підживлюється щодня різними факторами, але ось такі приємності надихають працювати ще краще, це правда)
Дякую, Всеосвіто, за те, що ти є! Що даруєш натхнення і можливості!
