Дуже вдячна працівникам та засновникам порталу "Всеосвіта" за такий чудовий цікавий пізнавально-навчальний марафон. Я думаю, що кожен, хто взяв участь у ньому, отримав велику кількість позитивних емоцій, інформації щодо роботи на порталі та відчув себе учнем, виконуючи різноманітні завдання. Це було неперевершено! Успіхів вам усім у цьому новому навчальному році!