Опубліковано 17 серпня 2020 о 21:45
1 0

УПЕВНЕНИЙ СТАРТ !

Особисто у мене від сьогодні СТАРТ! Старт до нового навчального року, старт до тяжкої, але надзвичайно улюбленої праці!!!Дякую п.Лесі за цікавий, мотивуючий наратив ! З нетерпінням чекаю завтра!