25 квітня день народження чудової української художниці Ольги Одальчук.
Її творчість називають одою природі.
"Малювання - це моя пристрасть. Я надаю перевагу пейзажному живопису свідомо. Природа не буває нудною, вона буває різною. У природи немає байдужості. Здатність дивуватися і захоплюватися змушує мене брати до рук фарби і працювати, вкладаючи душу. Я ніби мисливець за новими емоціями. Від побаченого я пишу все нові й нові пейзажі. Для мене важливо залишатися самою собою і бути з тим, що мені ближче. Писати те, що чіпляє, торкається і від чого неможливо відірвати погляд. І, звичайно, ділится цим з вами.", - Ольга Одальчук.
Народилася майбутня художниця в м.Новокузнецьку. Закінчила Новосибірське художнє училище. Її доля давно пов'язана з Україною.
Визнання Ользі Одальчук принесли мальовничі пейзажі України. Хіба ж ними можна не захоплюватися?
Картини художниці знаходяться в державних установах України, приватних колекціях в Україні і за кордоном.








