Сьогодні обговорювали в чаті з моїми 11-класниками яким вони бачать 1 вересня цього року. Всі зійшлися на думці - тільки б не дистанційно! А найбільше вподобань набрав коментар одного хлопця: "Тетяно Семенівно! Та вже все одно яким буде те 1 вересня!! Головне щоб до школи пустили!!!" Ну що тут прокоментуєш? Крик душі ))