Опубліковано 18 грудня 2020 о 04:27
0 0

Участь у природоохоронній акції «Наша допомога птахам». 

Цього року зима незвичайно сніжна, як для нашого регіону. Голодно пташкам, бо немає ніде ні зернини, ні крихти. Учні 2-А класу згадали про те, як допомагали нам пташки влітку, як радували своїм дзвінким співом і вирішили прийти на допомогу. Діти разом з батьками і дідусями зробили годівнички. Пташині їдальні вийшли різними, але дуже гарними і, найголовніше, придатними для того, щоб пташки могли у них поїсті і відновити сили.

Перед тим, як розвісити годівнички, провели дослідження. Вийшли у шкільний садок, подивилися на годівнички, які розвішували минулого року. Годівнички є, а пташок – немає. Чому? Але діти здогадалися, що немає сенсу пташкам прилітати до пустої годівнички. Тому принесли крихт, зерняток, насипали у годівнички. А потім звернулися до друзів із 9 класу. Другокласникам хочеться годівнички повісити якомога вище - а зріст не дозволяє. Старшокласники залюбки допомогли малюкам. Тепер йдуть другокласники до школи і завертають до годівничок – перевірити чи вдосталь їжі у птахів.

Ось так ми і взяли участь у природоохоронній акції «Наша допомога птахам».

Читайте також: