Вже традиційно однією з найголовніших подій весни для Фонду «Happy Paw» стало проведення 2 БЕРЕЗНЯ, за підтримки МОН України ІІI Всеукраїнського заняття доброти “Про гуманне та відповідальне ставлення до тварин” в закладах дошкільної освіти Ук
раїни. Група "Бджілка" також взяла участь у цьому заході. Було проведено заняття-спостереження за беспритульними тваринами під час прогулянки та аплікація "Котик".