Наше життя перейшло в онлайн, це сумні реалії буденності самоізоляції, і все ж ми разом, ми на зв'язку, ми поруч!

У ці карантинні часи вирішили провести онлайн у класі "День посмішки " - це про любов, це про важливість, це про вкоріненість — у дітей, у місію, у підтримку, у простір, у ці степи, у майбутнє‼
