У небі вечірньому зорі спадають...
Так затишно й тепло в обіймах твоїх.
На хвилях кохання вітри нас гойдають.
Любити - блаженство, любити не гріх.
Як срібна тарілка висить місяць в хмарах.
Твій погляд замріяно в зорях блукав.
Ми подумки йшли уночі на Стожарах.
Ти міцно до серця мене пригортав.
Я очі заплющу і в мріях полину,
Скупаюсь в чарівних піснях солов'я.
Кохання мене підійме, як пір'їну
З тобою літаю, навіки твоя.
Теплом свого щастя любов зігріваю.
Серця розмовляють у ритмі життя.
Мов ягоди стиглі цілунки зриваю...
Любов то не гріх, тож нема каяття.
Світлина з мережі.