Опубліковано 20 квітня 2023 о 10:11
0 0

У кожному безмежжі... є межа...

У кожному безмежжі... є межа...

і в кожному проще нні є прощання

душа – не хліб… поріжеш без ножа

і ті, що перші.. стануть… і останні.

у кожного є той, хто п’є за нас

хто з нами п’є... і через нас… напевно

не втомлюється з нами тільки час

бо в нього вЧасно все . і недаремно.

у кожному є щось... що не від нас

і щось про нас … так глибоко й інтимно

хтось загорівся нами… і не згас…

комусь так гаряче... коли і дощ , і зимно…

У кожного є – Небо і Земля…

У кожного... є частка чо рта й Бога…

“Душа – це не вокзал,” – скажу Вам я, –

“Не у Душі … а Перед …. Витирайте ноги!”

Автор: Ілона Ельтек