один, два, три – гул сирени…
чотири, п'ять, шість – хижий свист….
сім, вісім, дев'ять – вибух….
життя завмерло….
серце пропустило стук….
десять:
- як ви?
- живі!
- Слава Богу!
і знову
один, два, три …
і так вже пів весни….
02.04.2022
Де могили ваших пращурів?
Правильно:
десь під Псковом, десь на Брянщині.
То чому ж ви репетуєте,
Що у нас ви своїх рятуєте?
Ви прийшли ,
асвабадітєлі,
Щоб звільнити нас від життя?!
А піти слідком нє хотітє лі
Курсом вашого корабля?!
Як не знаєте, то допоможемо,
Напрям вкажемо від душі,
Ми на нуль вас усіх помножимо,
Розкидаємо в
Спориші!
Ми насіння дамо вам в кишені,
Щоб хоч соняхами проросли.
Йдуть додому івани скажені
У пакетах або у труні.
02.04.2022