ТИХИЙ РАНОК...
Тихий ранок і дощ холодний,
За вікном рясно шелестів,
Тихий ранок, немов з безодні
Після ночі тривожних снів.
Тихий сум і журба тужлива,
Бо нема іншого життя,
Грім гримить і нестримна злива,
І заплачуть знов Небеса.
Час байдужий, собі минає
В гіркі спогади поверта,
Тільки серце спокою немає,
Неспокійна в тривозі душа.
Темінь неба і вітер всюди,
Чорні хмари, мов хвилі пливуть,
Сумні спогади, наче люди,
Що у серці твоєму живуть.
Тихий ранок, ранковий смуток,
Хай минає він без вороття,
Щоб не видно і щоб не чутно,
Щоб змінилися доля й життя.
Галина Адамович.
