Опубліковано 11 листопада 2025 о 23:35
14 0
5 1 3

Тихо й затишно у лісі. Оксана Козак

Тихо й затишно у лісі.

Клен вже золото струсив.

Дуб кремезний на узліссі

Осінь в гості запросив.

Заварив із м'яти чаю,

Зготував смачні млинці,

Ніжно мовив: – Вас вітаю!

Вздрів усмішку на лиці.

Дуб радів, що завітала

Ця красуня неземна.

Осінь коси розплітала.

Пив її красу до дна.

Разом довго гомоніли

Про звіряток і птахів.

В небесах зірки зоріли.

Бракувало вже їм слів.

Нічка випустила темінь.

Місяць в хмарах десь дрімав.

Ну, а Дуб, як справжній легінь,

Осінь віттям пригортав.

Оксана Козак

11.11.2024