Ти питаєш, у що я вірю... Не знаю, з чого й почати... Я вірю в долю, від неї не втечеш, і вона рано чи пізно наздожене тебе. Я вірю в те, що почуття сильніші розуму і їм не накажеш... Я вірю в те, що мурахи по шкірі появляються далеко не у всіх, а тільки тоді, коли людина зачепила в тобі щось дуже глибоко. І неважливо, чи реагую я на голос, погляд, дотик...
