Цвіте весна. І пахне гарно так...
В чужім саду забілюються вишні.
І гІрким медом чути на вустах.
І перші бджоли крутяться, як грішні.
Ці жовті очі пишних молочаїв
Мені згадали пòру золоту,
Як ті квіткù до кошика збираю
І мамі до варення їх несу.
А все цвіте. І мама, і хатина...
І буйні трави стеляться, як шовк.
Мій юний травень. Я мала дитина.
І в квітах кіт, як з казки сивий вовк.
Той аромат, здається, й зараз чую.
І дикий мед. Варення. І весна.
І руки мамині, що спогади гаптують.
І тихий усміх, що давно нема...
25. 02. 2021
Людмила Галінська