Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

9 лютого 23:32

Цікаві факти про Японію.

Японія – це остання імперія в світі. Принаймні, слово «імперія» формально зафіксовано в офіційній назві країни. Династія японських імператорів жодного разу не переривалася за всю історію країни. Нинішній імператор Акіхіто вважається прямим нащадком Дзімму, напівлегендарного першого правителя Японії.

Японія – держава однонаціональна. Понад 98% населення країни складають вроджені японці.

У всіх північних містах Японії, де взимку випадає сніг, підігріваються тротуари і вулиці. Ожеледі не буває, і сніг прибирати не треба. При цьому в Японії немає центрального опалення. Кожен обігріває квартиру як може.

В Японії не прийнято залишати чайові. Більше того, спроба залишити гроші «на чай» може бути розцінена як образа. Японці вважають, що якщо за товар або послугу сплачена призначена ціна, то обидві сторони в угоді є рівними. Якщо ж покупець намагається дати більше грошей, то він цим самим ніби ставить себе вище продавця і хвалиться своїм багатством.

Японіярозвинена країна з дуже високим рівнем життя. У Японії одна з найвищих тривалостей життя, в 2009 році вона становила 82,12 року, і один з найнижчих рівнів дитячої смертності.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/yaponiya-tsikavi-fakti/

Читайте також: