Цей ранок дарував нам Бог,
Нехай він буде без тривог.
Хай ллються сонця промінці
Й усмішка буде на лиці.
Хай голос втратить та сирена,
Травичка хай росте зелена.
А небо буде чисте-чисте:
Спокійне, мирне, променисте.
У щасті хай зростають діти,
Пташки співають, квітнуть квіти.
Слово " війна" нехай зникає,
Бо кожен Миру вже чекає.
Цей ранок дарував нам Бог,
В молитві йдем до перемог.
Ми сильні духом, думка в нас єдина,
Бо з нами Бог, бо з нами Україна!
27.04.2022р.
(&) Мар'яна Савчук