Триває бій. Насмерть. Не на життя...
І поки крутиться смертельний цей блокбастер -
Стараюсь передати почуття
Й свою любов.. У серце тобі вкласти...
Ти пам'ятай, що ми в однім човні..
Мій хлопчику.. Тримайсь за небосхили...
Не дай цій найбезглуздішій війні
Послабити твої набряклі жили.
Не відпущу твоєї я руки...
Приспавши смерть як заздрісну циганку..
Ми одне одному читатимем казки..
Помежи вірші. Спрагло..до світанку...
Оскал у неї вогняний.. Та все ж
Не по зубах бандерівське знамено..!
Хоч ця війна, без правил. І без меж..
Не відібрати їй.. тебе у мене.
... Ти тільки погляду свого не відводи..
Так.. очі в очі.. Через мінне поле...
Ти все пройдеш..!
.. І в сатанинської орди -
Ми відберем вкраїнські видноколи!!!..
07.05.2023
Samanta Maria