16 грудня відбувся третій онлайн – вебінар від команди МІНЗМІН першої в Україні “Школи онлайн-безпеки дітей” для вчителів та батьків. Під час третьої зустрічі слухачі дізналися про безпеку для дітей онлайн. Батьки і вчителі отримали гарні поради щодо того, як забезпечити безпечну поведінку в Інтернеті, як поскаржитися на недозволений контент і вберегти їх від небажаних покупок.